Tónování autoskel, Převleky vozů Wrap fólií. Instalace: Proti-slunečních, Bezpečnostních, Tepelně-izolačních fólií. Suché čištění interiérů, Ruční mytí aut NANO kosmetikou. Výroba a Instalace reklamy od vizitky po billboard.

CAR CARE- PÉČE O AUTA

Car Care

Professional CAR CARE:
Nano-evoluce
v ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ

Renovace plastových světlometů

 

 

Suché Čištění IneriérůRuční Mytí VozůCeník

Proffesional Car Care

Obecné informace:

Proffesional Car Care, profesionální ruční mytí a ošetření karoserie. Suché čištění interiéru a kompletní impregnaci všech částí automobilu produkty CHEMICAL GUYS. Tyto produkty jsou součástí speciální nové evoluční čistící technologie společnosti CHEMICAL GUYS z Los Angeles (USA).

Jedná se o nejdokonalejší čistící technologie na světě.

  • Produkty CHEMICAL GUYS jsou vyrobeny ze 100% přírodních látek.
  • K dokonalému ošetření celého automobilu interiér/exteriér potřebujeme 4-5 hodin, dle jeho velikosti a modelu.
  • Garantujeme 6-8 měsíční účinnost impregnace všech ošetřených částí interiéru i exteriéru. Včetně dlouhotrvající vůně, dle volby ze 6-ti esencí.
  • Po dobu instalace je možné zapůjčení náhradního vozu.

To vše za předpokladu, že impregnační efekt nebude odstraněn tvrdou chemií a mytím v myčce s rotačními kartáči!

Technologie a produkty CHEMICAL GUYS:

  • NANO Evoluční autokosmetika, vyrobená z vysoce kvalitních přírodních látek, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Stejně tak k ošetřovaným povrchům exteriérů a interiérů automobilů.
  • Tyto přípravky jsou PH neutrální. Dokonale vyčistí, regenerují a impregnují každou část automobilu. Například: Lak, plasty, přírodní kůži, dřeva, kovy, textilní potahy sedadel, dveří a ostatní čalounění, koberce, skla a autoskla, disky kol, nerez, chrom a vinylové části interiérů…
  • Autokosmetika CHEMICAL GUYS má maximálně dokonalé čistící, leštící a konzervační účinky. Tolik potřebné pro dlouhodobou ochranu karoserie a jejich částí. Navíc po ošetření dlouhodobě zanechává aroma použitých produktů, které tvoří pyramidu vůní. Na jejímž vrcholu výrazně zůstává právě zákazníkem zvolená konečná esence.
  • Je to něco jako voňavá koupel z přírodních ingrediencí pro vozidlo zákazníka! Konečný efekt je příjemně šokující protože vozidlo je v interiéru i zvenčí jako „NOVÉ“
  • Nerenovujeme mechanické poškození částí automobilů!
Fólie Vysočina, tónování autoskel, lepení karoserií, převleky wrap fólií, autofólie, fólie na karoserie, zatmavení skel, suché čistění vozů, ruční mytí aut, nano kosmetika, autokosmetika, lepení billboardů, lepení bezpečnostních fólií, bezpečnostní fólie, lepení fólií, lepení proti-slunečních fólií, protisluneční fólie, tepeně-izolační fólie, instalace tepelně-izolačních fólií, Vysočina, Jihlava, Jihlavě, autofólie Jihlava, výroba reklamy, řezaná reklama, lepená reklama, leštění laku, renovace laku