Tónování autoskel, Převleky vozů Wrap fólií. Instalace: Proti-slunečních, Bezpečnostních, Tepelně-izolačních fólií. Suché čištění interiérů, Ruční mytí aut NANO kosmetikou. Výroba a Instalace reklamy od vizitky po billboard.

RUČNÍ MYTÍ VOZŮ

NABÍZÍME OCHRANU LAKU AŽ 24 MĚSÍCŮ

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

 

 

Suché Čištění IneriérůRuční Mytí VozůCeník

Nabízíme také MYTÍ MOTOROVÉHO PROSTORU, LEŠTĚNÍ a IMPREGNACI plastových komponentů a gumových hadiček.

Mytí motorů

 

Ruční Mytí Vozů

 

Čištění a impregnace exteriérů:

Nejnovější a nejšetrnější technologie na světovém trhu: CHEMICAL GUYS! Umožňuje dokonalé ošetření všech venkovních částí automobilů bez použití rotačních brusek, nepřiměřeného tlaku, chemických čistících prostředků a jakýchkoliv rozpouštědel.

Technologie mytí a čištění CHEMICAL GUYS:

 • Přípravky nedovolí jakékoliv mechanické poškození (poškrabání), při mytí a leštění. Co je ovšem nejdůležitější, nesnižují vrstvu ošetřovaného laku karoserie.
 • Zároveň ošetří a potlačí drobné škrábance vzniklé při běžném provozu. Pocházející také z předcházejících nešetrných ošetření jinou technologií, či produkty.
 • Ošetření karoserie a jejich částí se může provádět extrémně i bez předcházejícího mytí. Za předpokladu že není silně znečištěna. Je ovšem důležité dodržení podmínek, přesně předepsaným výrobcem technologie suchého čištění!
 • Technologie a produkty hravě odstraní zažranou nečistotu, zbytky hmyzu, skvrny a mastnoty z povrchu laku. Také usazené nečistoty z disků kol, chromových a kovových doplňků. Umí si poradit se zmodralými výfuky motocyklů, zašlými chromy, nebo nerezovými koncovkami výfuků automobilů. Vhodné i na další nerezové doplňky.
 • Tato výjimečná technologie dokáže proměnit zašlý, matný lak karoserie. V lesklý s hlubokým mokrým efektem, který vypadá jako nový.
 • Impregnace obsažená ve všech produktech CHEMICAL GUYS. Je na tolik dokonalá, že odstranění hmyzu a nečistot. Z laku karoserie a jiných částí automobilu, je i po čase hračkou.
 • Impregnace zároveň dokonale zabraňuje usazování a zažírání špíny do pórů laku. Především od létaváho hmyzu. Chrání preventivně před špínou okna, sametky, plastové části. Jak v exteriéru, tak v interiéru.
 • Dokonale chrání povrch pneumatik, disků kol, komponentů z kovů, nerezu a chromu.
 • Kosmetické přípravky CHEMICAL GUYS, které používáme. Neobsahují žádné tuky a mazadla. Nemastí a nešpiní! Přesto hravě renovují i úplně vybledlé plasty a vinyly.
 • Po základním, kompletním ošetření karoserie. Postačí k dalšímu ošetření, po dobu
  3-5měsíců. Pouze mytí a jednoduchá aplikace základního vosku, dle našeho doporučení.
 • Žádné další zbytečné náklady na údržbu vozidla!
Fólie Vysočina, tónování autoskel, lepení karoserií, převleky wrap fólií, autofólie, fólie na karoserie, zatmavení skel, suché čistění vozů, ruční mytí aut, nano kosmetika, autokosmetika, lepení billboardů, lepení bezpečnostních fólií, bezpečnostní fólie, lepení fólií, lepení proti-slunečních fólií, protisluneční fólie, tepeně-izolační fólie, instalace tepelně-izolačních fólií, Vysočina, Jihlava, Jihlavě, autofólie Jihlava, výroba reklamy, řezaná reklama, lepená reklama, leštění laku, renovace laku