Reklama

Pomůžeme Vám se zviditelněním Vaší firmy od A do Z. Od grafického zpracování po samotnou výrobu podle vašich představ a instalaci na předem určeném místě. Zabýváme se výrobou řezané, tištěné grafiky na fólie, bannery, roll upy, sky-Bond desky, PVC desky. Kombinace těchto technologií je nejlepší variantou reklamy do výloh, obchodů, kanceláří a dopravních prostředků. Dále také nabízíme tisk fotografií, výrobu 3D nápisů, světelných cedulí, drobných reklamních předmětů, kalendářů, jídelních lístků, popisů auto-plachet. V neposlední řadě také montáž, správu, pronájem, lepení billboardů, bannerů, navigačního systému ve městech, CLV cedulí, atd…

 • Grafické návrhy
 • Výroba řezané grafiky
 • Výroba tištěné grafiky
 • Polep výloh
 • 3D nápisy
 • Světelné cedule
 • Reklamní cedule, bannery
 • Plachty na nákladní auta
 • Sítotisk – Reklamní předměty, potisk triček, tužek, atd.
 • Gravírování laserem
 • Výroba jídelních lístků, kalendářů, vizitek a reklamních předmětů
 • Tisk fotografií
 • Lepení tapet
 • Lepení a montáže billboardů

Řezaná grafika

Zakázková výroba řezaných samolepek z kvalitních fólií z jednotných barev: nápis, text, jednoduchá vektorová grafika (siluety, křivky), je možno i různě barevný motiv kombinovat. Samolepky nalepíte na jakýkoliv rovný, hladký povrch: Nábytek, zrcadla, dveře, WC, kachličky, nebo i karoserii auta. Na porézní povrchy tyto samolepky nejsou vhodné. 

Máte zajímavý nápad či návrh na samolepku? Neváhejte a posílejte své nápady, návrhy, přání k výrobě samolepky emailem. Rádi Vám samolepku na přání vyhotovíme, popřípadě poradíme s výrobou. Pro výrobu samolepek využíváme kvalitní lesklé, pololesklé, nebo matné plotrové fólie. Vhodné jak do interiéru, tak i exteriéru. Nabízíme také možnost výroby nálepek na omítky. Vhodné do dětských pokojů, restaurací a barů k estetickému doladění interiérů.

 

Tištěná grafika

Samolepky jsou praktickým a účinným propagačním nástrojem. Využití najdou na polep auta, výlohu, zeď, cedule či reklamní produkty.

Mohou být z tištěné a následně vyřezané samolepící fólie. Oživte si vzhled vašeho obchodu či firmy, nebo si u nás nechte vyrobit informační štítky, cedule s lepenou grafikou.

 • Tiskneme na folie monomerické, určené pro výlep na rovné plochy.
 • Tiskneme na folie polymerické, určené na částečně nerovný povrch.
 • Tiskneme na folie lité, určené pro polep tvarových povrchů.
 • Tiskneme na bannerové plachty.

Životnost folií se pohybuje od 2–9 let dle výrobce.

Folie pro světelnou reklamu

Zpracováváme veškeré druhy translucentních fólií určených pro prosvětlování.

 • Vyřezáváme translucentní folie jednobarevné.
 • Potiskneme a případně vyřežeme translucentní fólie pro tištěný motiv světelné reklamy.

Folie speciální

Pracujeme s foliemi pro efektové povrchy jako například:

 • Zrcadlový nebo kovový povrch.
 • Strukturovaný povrch.
 • Pískovaný, karbonový nebo metalický povrch.

UV laminace na samolepící folie

Pro realizace tisku a výlepu samolepících folií ve venkovním prostředí i v interiéru používáme UV laminaci pro barevnou stálost a otěruvzdornost.

3D nápisy

3D nápisy jsou vyrobené z extrudovaného polystyrenu (XPS) nejvyšší kvality, který naskladňujeme ve všech dostupných rozměrech a lze je instalovat jak v interiéru, tak v exteriéru.

V porovnání s ostatními materiály jako je PVC, dřevo nebo kovové materiály, je řezání XPS technologicky méně nákladnou variantu výroby. Výsledná cena zakázek je v případě použití XPS až několikanásobně nižší.

Další nespornou výhodou je možnost výroby robustních, širších nápisů bez zásadního vlivu na celkovou váhu. I velká loga pak stačí fixovat pomocí vysokopevnostního lepidla, bez vrtání do stěn.

Světelná reklama

Zajišťujeme výrobu světelné reklamy přesně na míru našim zákazníkům. Světelná reklama dokáže na první pohled upoutat pozornost. Může mít podobu praktického světelného panelu, jednoduchých či výrazných písmen nebo plastického loga. Jde o jeden z nejefektivnějších způsobů reklamy, který působí přímo na spotřebitele v místě prodeje. Světelnou reklamu můžeme umístit také na reklamní pylony a věže. Velkou roli hraje kvalitní osvětlení, díky kterému je světelná reklama dobře viditelná i v noci nebo za nepříznivého počasí. Nabízíme výrobu světelné reklamy v jakémkoli provedení, barvě či tvaru.

Při výrobě světelné reklamy dbáme na použití materiálů s velkou odolností a dlouhou životností. Světelnou reklamu vyrábíme z hliníkových a plastových komponentů. Na čelní strany používáme kvalitní extrudovaný / litý Plexiglas, nebo vinylovou plachtu s vysokou gramáží. Grafické prvky jsou řešeny polepem translucentní fólií. Osvětlení světelné reklamy provádíme kvalitními zářivkami nebo pomocí LED modulů s vysokou životností a svítivostí.

Grafika na auto plachty

Zajistíme grafiku a následně ji aplikujeme na auto plachty pomocí vyřezané šablony a speciální barvy k tomu určené.

Sítotisk

Nabízíme potisk reklamních předmětů pomocí sítotisku.
Sítotisk se nejvíce hodí k potisku reklamního zboží s hladkými a rovnými povrchy, jakými jsou například textil, papírové a igelitové tašky. Tiskne ale i na oblé předměty jako propagační hrnky, psací potřeby, lahve a další. Při tisku se používají přímé barvy – sítotisk tedy není vhodný pro plnobarevné obrázky s barevnými přechody (fotografie apod.). Sítotisk zvládne tisknout motivy až 8 barvami. Speciálním postupem – tzv. separací – lze simulovat plnobarevný potisk.

Gravírování laserem

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu. Popis laserem je v poslední době velmi oblíbené značení v reklamě díky naprosto přesnému popisování a jeho trvanlivosti. Gravírování pomocí laserové technologie představuje dokonalé propracování nápisu či grafiky, jak po technické, tak i po estetické stránce. Pomocí našeho laseru dokážeme gravírovat, řezat a značit materiály jako jsou dřevo, plast, sklo, kůže a eloxovaný hliník a kovy.

Lepení a montáž billboardů

Nabízíme správu, lepení a montáže billboardů všech druhů a velikostí a použitých materiálů.

Vlastníme billboardy na frekventovaných místech, které je možné pronajmout.

Výroba kalendářů, jídelních lístků, tisk fotografií a vizitek

 • Vyrábíme kalendáře na míru. Nabízíme vyrobení nástěnných i stolních kalendářů pro firmy, sdružení ale i kulturní akce. Využijte některé z mnoha možností individualizace a získejte nápadité, originální kalendáře. S grafikou Vám rádi pomůžeme. Kalendáře na míru umožňují použít vlastní fotografie, sladit kalendáře do firemních barev, nebo například aplikovat na každou stránku logo a kontakt, aby byl vždy dobře na očích.
 • Vyrobíme pro Vás jídelní a nápojové lístky na míru. Nabízíme materiály, barvy a grafické zpracování na míru podle Vašich představ.
 • Vyrobíme vizitky podle Vašeho přání všech velikostí. Podle Vašeho grafického návrhu, nebo Vám návrh uděláme.
 • Vyvoláme vaše fotografie v rozměrech dle Vašeho přání až do rozměru A3

Lepení tapet

Nabízíme veškeré tapetářské práce. Většina zákazníků volí jednu stěnu v “každém” pokoji. Ty odvážnější i více. Pokud nenajdete tapetu, která Vám vyhovuje. Vytiskneme Vám tapetu podle vašich představ. S grafickým návrhem Vám můžeme pomoct.

 

Kontakty

LUBOŠ SOBOTKA - FÓLIE VYSOČINA

Puklice 75
PSČ: 588 31 Puklice
IČO: 74143425
Tel: +420 734 526 059
E-mail: folievysocina@gmail.com

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá    8:00 - 16:00

SÍDLO FIRMY:

Sídlíme 7 km od Jihlavy v obci Puklice směr Třebíč (Brtnice).

Po dobu instalace zapůjčujeme zdarma náhradní vůz.
V případě tónování autoskel a převleků karoserie je k dispozici 50 km zdarma.
Při čištění interiérů aut je v ceně 30 km.
Po překročení této hranice bude účtováno Kč 5,-Kč/km.

© FÓLIE VYSOČINA 2022 | Jelen Studio Webdesign